WITAM NA MOIM NOWYM BLOGU!

WITAM NA MOIM NOWYM BLOGU!

Chciałam się wytłumaczyć z tak długiej nieobecności w blogowaniu, minął prawie rok od mojego ostatniego wpisu. Przez ten czas postanowiłam całkowicie zmienić wizualnie bloga. Byłam zmęczona poprzednią szatą graficzną, ciemnym tłem – naprawdę potrzebowałam odmiany i odświeżenia. Poza tym bardzo zależało mi na połączeniu wizualnie bloga z moją nową stroną internetową. Miałam  też intensywny rok zawodowy, więc nie był to stracony czas. Mam nadzieję, że nowy wygląd bloga też Wam się spodoba tak jak mi, jest bardzo przejrzysty, łatwy w nawigacji.

Było mi niezwykle miło, kiedy pisałyście do mnie, że brakuje Wam moich wpisów. Starałam się na bieżąco umieszczać nowości na Instagramie. Chociaż wiem, że to nie to samo 🙂

Mogę Wam obiecać , że blog się nie zmieni! Będę dodawać recenzje, więcej nowości z różnych półek cenowych, na pewno wciąż znajdziecie u mnie kosmetyki azjatyckie i polskie, oraz dużo zamienników w dobrych cenach. Postów będzie na pewno dużo 🙂 mam już przygotowany plan na następne miesiące.A kto wie może pojawi się coś więcej niż tylko blog? 😉 Czuję, że to będzie nowy, wspaniały czas!

Chciałam Wam podziękować za obecność na poprzednim blogu i serdecznie zaprosić do obserwowania i subskrypcji nowej strony. Znajdziecie mnie na Instagramie i na Facebooku. 

Wszystkie poprzednie treści znajdziecie na blogu Firma Kokarda.

A jeżeli macie do mnie jakiekolwiek pytania, prośby o recenzję – piszcie! Czekam tu na Was, serio!

Follow:
Zdjęcie: Anita Suchocka/makijaż ślubny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEW VIDEO