SEPHORA VIB SALE•MOJE WYBORY.

SEPHORA VIB SALE•MOJE WYBORY.

Gdyby kosmetyki do makijażu nie były tak pociągające… 🙂 ale jednak są. Ostatnia wyprzedaż VIB Sale Sephory to tylko namiastka tego co chciałabym kupić. Zobaczcie jakie decyzje podjęłam w tym roku.

Uwielbiam makijaż, szczególnie bazy, produkty do nadawania twarzy idealnego blasku i kształtu. Mogę mieć 35 rozświetlaczy i pudrów do konturowania, 100 róży a i tak kupię następne 🙂 Dlatego na tej wyprzedaży postawiłam głównie na palety. Są bardzo wygodne do przewożenia, kompaktowe; jeśli są dobrze skonstruowane kolorystycznie możecie zrobić z nimi każdy makijaż.

BECCA FIRST LIGHT PRIMING FILTER: baza w fioletowym kolorze, która w magiczny sposób wygania zmęczenie; łączy nawilżenie, lekka konsystencję, optyczne rozświetlenie skóry – fantastyczna!

NARS UNFILTERED I & NARS UNFILTERED II:dwie limitowane palety róży na wiosnę i lato 2017 – wg. mnie są piekne i mają miliony zastosowań. Kocham Narsa i wiem, że zostanę jego wierną fanką na lata. Are You Narssist? 😉

TOO FACED SWEET PEACH PALETTE: nic chyba nie muszę tu pisać? Znacie kochacie? Też nie chciałyście jej kupić? Produkt masowy i każdemu się podoba  – ale jest warta swoich pochwał. Piękna, do każdego makijażu, doskonała jakość. Nie u każdego się sprawdza, ale jeżeli użyjecie bazy pod cienie – można je nosić do kilkunasty godzin. Jak wiecie bardzo lubię palety Too Faced – pisałam o nich więcej tutaj.

BENEFIT CHEEK PARADE PALETTE: czekałam na tą paletę kilka lat, jej wariacje wciąż były niedostępne w Polsce, ale na reszcie można się nią nacieszyć. Mamy tu aż 5 produktów w tym dwa zupełnie nowe: Hoola Lite i Galifornia; do rózy wróci także mój ukochany Dandelion 🙂 brawo Benefit! Produkt na 6 +


Follow:
To nie jest post sponsorowany. Wszystkie opinie są moimi własnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEW VIDEO