NEW YEAR 2018 ● THE YEAR OF JOY.

NEW YEAR 2018 ● THE YEAR OF JOY.

Chciałam Wam gorąco podziękować za ostatni rok ze mną, który był na tyle intensywny, że nie prowadziłam bloga z powodu braku czasu. Za to bardzo dużo działo się na YouTube. Blog i kanał skoczyły roczek, co mnie motywuje tylko do dalszej pracy. Ale od czego są postanowienia noworoczne? 🙂 Do moich należy praca na blogu, lepsze traktowanie swojego ciała (ach te noce z montowaniem) czyli joga, sen, zdrowe jedzenie, mniej cukru 🙂

„Less is more” we wszystkim co robię. I polepszanie jakości, nie ilości. Na pewno chciałabym też więcej czytać i pisać w tym roku. A jakie są Wasze postanowienia?

Życzę Wam żeby ten nowy rok 2018 był lepszy od poprzedniego, dużo zdrowia, miłości i na prawdę decyzji czy chcemy zobaczyć do połowy pustą czy pełną szklankę.

W styczniu chciałabym podsumować „kosmetycznie” poprzedni rok, więc spodziewajcie się filmów o takiej tematyce. Później na pewno będzie ciekawiej, nowe kremy BB, rozdania, aktualizacje pielęgnacyjne, chciałabym też zrobić Q&A z Waszymi zapytaniami kosmetycznymi. Możecie zostawiać je pod tym wpisem.

Stay Beautiful XOXO

Follow:

Komentarzy: 2

  1. Agnieszka
    19/01/2018 / 10:45 am

    Miniony rok był dla mnie niezwykle ciekawy kosmetycznie, m.in dzięki odkryciu Twojego kanału na YT. Wiele kosmetyków które polecałaś wylądowały w mojej kosmetyczce i nie zwiodły mnie. Za Twoją sprawą nauczyłam się poruszać się po dziale kosmetycznym w TKMaksie – sukin wymiata :), wypróbowałam azjatycką pielęgnację ( cudowana esencja Bentona), zaczęłam stosować aromaterapię (olejki Decleor), przeczytałam książkę Skóra (polecam Ci pozycję „Młoda bez skalpela Nigmy Talib -pielęgnacja jest poszerzona o aspekt odżywiania, otworzyła mi oczy na wiele zależności między stanem skóry a stanem zdrowia i diety). Podsumowując, Madziu dziękuję Ci za ubiegły rok, pełen niesamowitych inspiracji ! Stała fanka aga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEW VIDEO